To był dzień, który na zawsze zapisze się w historii naszej szkoły!
Za nami uroczyste obchody 80-lecia naszej jubilatki. Emocje sięgały zenitu, ale dziś z dumą możemy powiedzieć: WSZYSTKO udało się po prostu pięknie!
Nasz wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od uroczystej Mszy Świętej, która wprowadziła nas w podniosły nastrój. Następnie przenieśliśmy się w mury szkoły, która na tę okazję zamieniła się w prawdziwą galerię wspomnień – odświętne dekoracje zachwycały na każdym kroku!
Serce urosło nam podczas akademii. Uczniowie i nauczyciele przeszli samych siebie – program artystyczny był profesjonalny i dopięty na ostatni guzik. Wielkie brawa dla naszych młodych artystów i ich opiekunów!
Po części oficjalnej przyszedł czas na rozmowy, wspomnienia, pyszny poczęstunek oraz – jak na tak piękny jubileusz przystało – zjawiskowy tort!
Dziękujemy z całego serca wszystkim zaproszonym gościom, przyjaciołom szkoły oraz absolwentom za tak liczne przybycie. Wasza obecność to dla nas najpiękniejszy prezent. Dziękujemy również każdemu, kto włożył choćby najmniejszą cegiełkę w organizację tego święta.
Jesteśmy dumni z naszej przeszłości i z wielką nadzieją patrzymy w przyszłość! Na kolejne 80 lat!
Info. i fot. B. Słomińska







