Teatr "Kurtyn...

  • Dołącz do nas

Teatr „Kurtyna” w szkole – 27 listopada 2019 r.

Kolejny raz w ramach współpracy koordynatora działań profilaktycznych naszej szkoły oraz Przewodniczącej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starym Targu odbyły się spektakle teatralne realizowane przez Teatr Kurtyna z Krakowa. 27.11.2019 nasi najmłodsi uczniowie z klas 0-III uczestniczyli w profilaktycznym spektaklu pełnym rad, wskazówek do przestrzegania zasad i pracy nad własnym poprawnym zachowaniem. Nie zabrakło także dobrej zabawy, gdy o ważnych sprawach opowiadał „Miś Niegrzeczniś”. Uczniowie wyróżnieni za pomoc misiowi otrzymali niespodziankę od aktorów w postaci autografu. Natomiast uczniowie klas IV-VIII obejrzeli spektakl „Super żart”. Bywało poważnie, ale i wesoło, gdyż sposób postępowania młodzieży został ukazany  w innym świetle i dał nam chwilę do refleksji nad własnym postępowaniem. Wielkimi brawami i słowem uznania aktorów wyróżniono ucznia kl. Vb. Mikołaj otrzymał dedykowany autograf. Raz jeszcze dziękuję p. A. Jatczuk za dofinansowanie do działań programu wychowawczo- profilaktycznego. A uczniom życzę na co dzień tak trafnych wyborów i spostrzeżeń w rzeczywistość.

Zapraszamy do galerii…….

Skip to content