Szkolny Turni...

  • Dołącz do nas

Szkolny Turniej Wiedzy BRD / Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego/

W dniu 28 marca 2018 r. odbył  się w naszej szkole turniej wiedzy BRD.  W konkursie wzięło udział  11 uczestników, uczniów z  kl. V , VI i VII.  Do etapu gminnego zgodnie z regulaminem przechodzi dwóch chłopców i dwie dziewczynki, którzy wspólnie  tworzą  jedną drużynę. Konkurs przeprowadzony jest w dwóch grupach wiekowych( I grupa to uczniowie z kl. IV – VI, a II grupa to uczniowie z kl. VII – VIII.  Naszą szkołę reprezentować będą:  Wiktoria Bober, Julia Mettel, Bajkowski Michał, Maciąg Miłosz – w pierwszej kategorii wiekowej i Amelia Stech, Julia Łukasik, Jakub Krupa , Konrad Ryś – w drugiej kategorii wiekowej.

Zawody na szczeblu gminnym odbędą się w Waplewie Wielkim dnia 11 kwietnia o godz. 11.00.   Życzymy powodzenia!!!

Skip to content