Szkolny bal k...

  • Dołącz do nas

Szkolny bal karnawałowy …..

Dnia 28 lutego 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski balu karnawałowym. W trakcie balu odbywały się różne zabawy i konkursy między innymi: dla klas I-III – konkurs na najciekawszy strój, a dla uczniów klas IV-VI – konkurs na najładniejszą, samodzielnie wykonaną maskę karnawałową.

Jury, w skład którego wchodzili nauczyciele i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego miało trudny orzech do zgryzienia, jednak w końcu dokonano wyboru. Zwycięzców nagrodzono słodyczami i hucznymi brawami.

Najciekawsze stroje prezentowali: Karol Kozłowski, Jacek Rydel, Julia Brzezicka, Nikola Kęsy, Agata Kwaterska, Konrad Lipiński, Julia Willma, Julia Wolniakowska, Przemek Banaszewski i Izabella Radtka.

Nagrody za samodzielnie wykonaną maskę karnawałową otrzymali: Julia Michniewicz, Jakub Ernestowicz, Klaudia Krzykowska, Agnieszka Łukasik, Julia Makowska i Wiktoria Stefańska.

Zapraszamy do galerii zdjęć…..

Skip to content