Szkolne Jaseł...

  • Dołącz do nas

Szkolne Jasełka – 21 grudnia 2015 r.

„Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi………”, a za głosem tym podążają zawsze Pastuszkowie, Aniołowie, Trzej Królowie….. Do tego orszaku w naszej szkole dołączyli bohaterowie dziecięcych bajek niosąc dary dla Bożej Dzieciny. Starą stajenkę odwiedziła dzisiaj Smerfna Rodzina, Królowa Śniegu, Pinokio, Jaś z Małgosią, Calineczka, Sierotka Marysia, Pszczółka Maja, Czerwony Kapturek i Wróżka. W rolach głównych podczas Szkolnych Jasełek wystąpili uczniowie klasy zerowej oraz przedszkolacy. Scenografia zachwyciła wszystkich. Małych aktorów wspierał chórek starszych koleżanek. Najmłodsi członkowie naszej szkolnej społeczności zachwycili wszystkich swoim występem. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po Jasełkach odbyło się szkolne kolędowanie, w który udział wzięli wszyscy uczniowie.

Zapraszamy do galerii…………….

Skip to content