Szkolna zabaw...

  • Dołącz do nas

Szkolna zabawa karnawałowo-walentynkowa – 13 lutego 2018 r.

13 lutego 2018 r. po zajęciach lekcyjnych odbyło się w szkole zakończenie karnawału. Zabawa karnawałowa, to zgodnie z tradycją, najbardziej wyczekiwana przez uczniów impreza integracyjna. Tańce, wspólne zabawy , konkursy i pląsy przy muzyce przerywał czasami krótki odpoczynek w salach lekcyjnych. W kolorowej scenerii, przy różnorodnej muzyce dzieci bawiły się wspaniale.  Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, czarodziejek, cyganek, bohaterów dziecięcych powieści, sportowców. Wyróżnione dzieci, które brały udział w konkursie na najpiękniejsze przebranie karnawałowe po prezentacji  otrzymały nagrody.  Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele pracujący w naszej szkole. Uczniowie w wolnym czasie przygotowywali „Walentynki”, które w dniu 14 lutego zostaną dostarczone szkolną pocztą walentynkową do adresatów. 😉

Zapraszamy do galerii…….

Skip to content