Szkolna zabaw...

  • Dołącz do nas

Szkolna zabawa karnawałowa – 30 stycznia 2015 r.

MŁODZI REDAKTORZY ……

Zabawa karnawałowa odbyła się 30 stycznia 2015 r. Wszyscy tańczyli i śmiali się. Motywem przewodnim były przebrania. Odbywały się konkursy takie jak : krzesełka konkurs na najlepszy strój i wiele innych. Uczniowie klas 1-3 przebierali się najczęściej za Księżniczki i Ninja. Tancerze kołysali się w rytmie muzyki. Najciekawsze przebrania były nagrodzone. Wszyscy się świetnie bawili.

                                                       Julia Łukasik

 

Zabawa karnawałowa odbyła się dnia 30 stycznia 2015 roku. Motywem zabawy było przebranie się w strój. Odbywały się różne konkursy oraz zabawy takie jak: gra w krzesła, śpiewanie piosenek oraz konkurs na najlepsze przebranie. Przebrania były najróżniejsze, a te najciekawsze były nagrodzone. Odbywały się tańce. Wszyscy się bardzo dobrze bawili.

Zuzanna Sawińska

 

W naszej szkole odbyła się 30 stycznia szalona zabawa karnawałowa. Na zabawie była fajna muzyka. Wszyscy tańczyli. Klasy I-III były pięknie poprzebierane .

 

                                                                                     Julia Michniewicz

 

Zabawa karnawałowa odbyła się 30.01.2015r.

Wszyscy się wspaniale bawili. Było dużo śmiesznych konkursów np. krzesełka, konkurs na najlepszy strój i wiele innych. Dzieci mówiły, że karnawał w szkole był fajny. Wszyscy przetańczyli przeznaczony na tańce czas, nawet pierwszaki. Stroje były zrobione samodzielne i niesamodzielnie. Najlepsze stroje były nagrodzone czekoladą, a inni dostali cukierki.

 

Amelia Zimna

Zapraszamy do galerii zdjęć….

Skip to content