Szkolna akcja...

  • Dołącz do nas

Szkolna akcja „Nie śmieć” 19 września 2014 r.

19 września 2014 r.  w szkole przeprowadzono akcję  sprzątania świata.  Zajęcia tego dnia odbywały się we wszystkich klasach i oddziałach zerowych pod hasłem „Nie śmieć”. Uczniowie w klasach wykonywali prace plastyczne dotyczące tematu czystości naszej planety, a głównie dbania o czystość w naszej miejscowości. Wykonane prace wzięły udział w szkolnym konkursie. Po zajęciach w klasach odbył się apel, na którym uczniowie koła ekologicznego, pod opieką p. Alicji Sekidy, przedstawili humorystyczne scenki z pouczającymi morałami. Po apelu wszyscy uczniowie przystąpili do sprzątania naszej okolicy. Zajęcia zakończyły się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Humory tego dnia dopisały wszystkim. Również pogoda nie spłatała nam figla. 😉

       Zapraszamy do galerii zdjęć……….

Skip to content