Stypendia Wój...

  • Dołącz do nas

Stypendia Wójta Gminy rozdane ponownie

W Pałacu Sierakowskich w Waplewie Wielkim, odbyło się już po raz szósty, uroczyste wręczenie stypendiów dla najlepszych uczniów w gminie. Warunkiem otrzymania stypendium jest średnia ocen powyżej 5.00 i co najmniej bardzo dobra ocena z zachowania.

Spotkanie rozpoczęło się występami uczniów szkól naszej gminy. Uczniowie SP w Waplewie Wielkim wykonali zespołowo trzy pieśni ludowe pochodzące z naszego regionu. Uczennice Gimnazjum w Stary Targu przybliżyły wszystkim twórczość Wisławy Szymborskiej. Na koniec wystąpił uczeń naszej szkoły Jakub Ebertowski, który wykonał na gitarze klasycznej utwór A.W. Mozarta.
Stypendyści naszej szkoły , nagrodzeni za pierwsze półrocze roku szkolnego   2012/2013 to:

Agnieszka Łukasik – uczennica klasy IV
Julia Makowska –  uczennica klasy IV
Karolina Bober – uczennica klasy VI
Jakub Ebertowski – uczeń klasy VI

Skip to content