Spotkanie ze ...

  • Dołącz do nas

Spotkanie ze strażakiem – 22 listopada 2017 r.

W dniu 22.11.2017 r. w naszej szkole zastępca komendanta kapitan Dariusz Treć z Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie poprowadził spotkanie z uczniami klas 0 – III, a następnie klas IV – VII. Spotkanie „Czad i ogień- obudź czujność” zorganizowano w ramach programu wychowawczo – profilaktycznego i dotyczyło ono m.in: zasad bezpiecznej ewakuacji, zachowania się w trakcie pożaru oraz bezpiecznego spędzania czasu wolnego w czasie zimy. Uczniowie mieli okazję zaaranżować pomoc topiącemu się koledze i przećwiczyć zasady udzielania bezpiecznej pomocy. Z zaciekawieniem wysłuchali i obejrzeli prezentację oraz aktywnie uczestniczyli w czasie spotkania udzielając licznych odpowiedzi.

Dziękujemy PSP w Sztumie za dotychczasową współpracę i i liczymy na kolejne równie udane przedsięwzięcia.

CZAD I OGIEŃ – przeczytaj

Zapraszamy do galerii zdjęć……

Skip to content