Spotkanie z p...

  • Dołącz do nas

Spotkanie z prezydentem RP Bronisławem Komorowskim w Sztumie 29 kwietnia 2014 r.

„Plac Wolności w centrum Sztumu wypełniony był przez mieszkańców miasta, młodzież i uczniów szkół powiatu sztumskiego,  którzy przybyli na powitanie prezydenta Bronisława Komorowskiego. To pierwsza wizyta głowy państwa w tym mieście po II wojnie światowej. Prezydent został przywitany niezwykle serdecznie, zwłaszcza przez młodzież. Chętnie rozmawiał z mieszkańcami, ściskał ich dłonie, pozował do zdjęć.” Uczniowie naszej szkoły mieli również okazję witać prezydenta osobiście. Ze spotkania przywieźli pamiątkowe znaczki oraz dedykację z podpisem głowy naszego państwa. To co mogli uwiecznili na zdjęciach. Uśmiechy, jakie malują się na ich twarzach świadczą o tym, że wyjazd był udany i przyniósł im wiele  radości.

Zapraszamy do szkolnej galerii. 

 Autorami zdjęć są: Katarzyna Wieliczko – uczennica klasy VI i  Robert Ozga – uczeń klasy IV.

Skip to content