"Spotkanie z ...

  • Dołącz do nas

„Spotkanie z Mamą”- online – klasa I

26 maj- każdy zna tą datę, każde dziecko wie, jakie w tym dniu obchodzimy święto.
Trudny dla wszystkich nastał czas, czas pandemii koronawirusa, który zmusił nas do pozostania w domach.
Co roku my – Dzieci, uczniowie przygotowywaliśmy się do obchodów Twojego święta Mamo. Na spotkaniach w klasach prezentowaliśmy dla Was wierszyki, piosenki. Obdarowywane byłyście w drobne upominki, tysiące ciepłych słów i uściski. Każdą z Mam – my Wasze dzieci, kochamy inaczej, ale zawsze  każdą najbardziej na świecie.
Nie możemy w tym roku spotkać się w szkole, by okazać Wam naszą wdzięczność i miłość, nasze wielkie i gorące serca, ale przygotowaliśmy  dla Was małą niespodziankę.
W imieniu nas wszystkich,  uczniów – dzieci wraz z Panią Mirką, Panią Kasią i Panią Izą składamy Wam – naszym Mamom – serdeczne życzenia, byście zawsze się uśmiechały, były z nas dumne, by Nasza miłość do Was  była tak ogromna  jak jest Wasza  do nas.
Kochana Mamo, obejrzyj i posłuchaj jaka jesteś dla mnie ważna i piękna… I dziękuję, że mnie tego wierszyka nauczyłaś, bo bez niego nie miałabym/miałbym  okazji być, chociaż przez chwilę „razem ze wszystkimi”. 😉

Skip to content