Spotkanie int...

  • Dołącz do nas

Spotkanie integracyjne dzieci z klasy V, rodziców i strażaków – 06 października 2018 r.

6 października, w sobotę, odbyło się w Remizie w Szropach spotkanie integracyjne dzieci z klasy V, rodziców oraz strażaków z OSP. Na spotkaniu tym dzieci miały okazję przyjrzeć się bliżej pracy naszych strażaków, poznały zasady bhp oraz same miały okazję lać wodę z węży strażackich. Po zapoznaniu się z pracą naszych ochotników z OSP wszyscy zasiedli przy wspólnym ognisku piekąc kiełbaski i zajadając się domowej roboty wypiekami. Strażacy przygotowali ciekawe i zabawne konkurencje, w których zarówno dzieci jak i dorośli chętnie brali udział. Wszystkim dopisywały humory. Wieczór zakończył się mini dyskoteką, urodzinowym tortem oraz quizem z wiedzy o naszej straży pożarnej. Wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni organizatorom oraz pomysłodawcom tego spotkania i prosimy o więcej …

Skip to content