Rozpoczęcie r...

  • Dołącz do nas

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

03 września 2018 r. o godzinie 8:00 szkolny dzwonek obwieścił rozpoczęcie nowego roku szkolnego.  

Dyrektor szkoły Teresa Skolimowska powitała zgromadzonych uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz gości przybyłych na uroczystość. Dyrektor poinformowała o aktualnych i nadchodzących zmianach w systemie oświaty. Przedstawiła wychowawców klas, wszystkich nauczycieli przedmiotowców i pracowników szkoły oraz nową siłę pedagogiczną na czas roku szkolnego 2018/2019.

W społeczności szkolnej powitano uczniów oddziału przedszkolnego, oddziału rocznego przygotowania szkolnego oraz uczniów klasy pierwszej. W progach szkoły zagościli również po raz pierwszy uczniowie klasy ósmej. Po części oficjalnej odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami w klasach.

Skip to content