Rozpoczęcie r...

  • Dołącz do nas

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

01 września 2016 r. o godzinie 8:00 szkolny dzwonek obwieścił rozpoczęcie nowego roku szkolnego.  Przybyły na uroczystość przedstawiciel Urzędu Gminy w Starym Targu pan Paweł Kaszyński przekazał akt powierzenia funkcji dyrektora szkoły pani Teresie Skolimowskiej, która wygrała konkurs na stanowisko dyrektora  w naszej szkole i sprawować je będzie kolejną kadencję. Następnie sekretarz gminy  pogratulował pani Sylwii Jakubowskiej-Wawrzkowicz i wręczył jej akt nadania tytułu nauczyciela mianowanego. W obecności wszystkich uczestniczących w  rozpoczęciu roku pani Sylwia złożyła uroczyste ślubowanie.

Następnie dyrektor szkoły Teresa Skolimowska powitała zgromadzonych uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz gości przybyłych na uroczystość. Dyrektor poinformowała o nadchodzących zmianach w systemie oświaty. Przedstawiła wychowawców klas, wszystkich nauczycieli przedmiotowców i pracowników szkoły oraz nową siłę pedagogiczną na stanowisko szkolnego pedagoga panią Izabelę Kulik.

W społeczności szkolnej powitano uczniów oddziału przedszkolnego, oddziału rocznego przygotowania szkolnego oraz uczniów klasy pierwszej. Po części oficjalnej odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami w klasach.

Zapraszamy do galerii zdjęć….

Skip to content