Archiwum ogło...

 • Dołącz do nas

Archiwum ogłoszeń rok 2013

 • Dnia 20 grudnia 2013 r.  w godz. 8:00 – 11:00 odbywają się w szkole Klasowe Wigilie. Uczniowie tego dnia przychodzą do szkoły ubrani odświętnie. Daniem wigilijnym będzie dla wszystkich dzieci barszcz czerwony i ryba (przygotowany w szkole). Odwozy – powroty w czwartek i piątek odbywają  się pierwszym kursem. Rano  świetlica czynna jest zgodnie z planem.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, składamy Państwu serdeczne życzenia, miłych Świąt z dźwiękiem śpiewu i kolędy, z rodzinną Wigilią tuż po zmroku oraz szczęścia i radości w Nowym Roku.

 • Przypominamy uczniom klasy VI, że w dniu 11 grudnia 2013 r. (środa) o godzinie 9:00 przystępują do próbnego sprawdzianu szóstoklasisty.
 • Uwaga!Przypominamy uczniom klas O-VI, biorącym udział w wyjeździe  do teatru w Elblągu na spektakl pt. „Dziewczynka z zapałkami”, że w dniu 09 grudnia 2013 r. spotykamy się w szkole  o  godzinie 9;15. Powrót planowany jest w godzinach 13:30-14;00.  Pozostali uczniowie tego dnia przychodzą do szkoły zgodnie z obowiązującym planem zajęć.
 • UWAGA! Przypominamy uczniom klas I-VI, biorącym udział w wyjeździe  na rewię na lodzie  pt. „Śpiąca królewna”  do Gdańska-Oliwy, że dniu 05 grudnia 2013 r. spotykamy się w szkole  o  godzinie 9;30. Powrót planowany jest w godzinach 15:30-16;00. Zabieramy ze sobą prowiant oraz ubieramy się ciepło. Pozostali uczniowie tego dnia przychodzą do szkoły zgodnie z obowiązującym planem zajęć.
 • Dnia 28 listopada 2013 r.,   po przerwie obiadowej, do godziny 14:30, odbędzie się w świetlicy wiejskiej szkolna zabawa andrzejkowa dla uczniów klas I-VI. Odwozy dla uczniów zamiejscowych odbywają się tego dnia zgodnie z ich planem. Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy.
 • Dnia Poniedziałek, 25 Listopada 2013 16:09 Sztab WOŚP <sztab_rejestracja@wosp.org.pl> napisał(a)

Witaj SP w Szropach! Z przyjemnością informujemy, że Twój wniosek o utworzenie Sztabu 22. Finału WOŚP został rozpatrzony pomyślnie. Aktualny status wniosku: ZATWIERDZONE. Pozdrawiamy, Fundacja WOŚP.

Czyli ponownie gramy w Szropach 12 stycznia 2014 r.  Naszymi partnerami są: Ochotnicza Straż Pożarna w Szropach, Publiczne Gimnazjum w Starym Targu i Gminny Ośrodek Kultury w Starym Targu.

Cel zbiórki : ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW

 • Zgodnie z kalendarzem szkolnym 28 listopada 2013 r. (czwartek) odbędą się  konsultacje dla rodziców uczniów naszej szkoły. Godzina konsultacji 16:30-17:30. Serdecznie zapraszamy.
 • UWAGA!  Przypominamy uczniom klas I-VI, którzy zadeklarowali swój udział w wyjeździe na rewię na lodzie  pt. „Śpiąca królewna”  do Gdańska-Oliwy w dniu 05 grudnia 2013 r., że wpłatę w wysokości 48 zł należy dokonać do dnia 28 listopada 2013 r.
 • Informujemy, iż uczniowie klas O-III przystąpili do konkursu „Twój niezbędnik higieniczny”
 • Dnia 08 listopada 2013 r. w naszej szkole odbędzie się Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentują : Karolina Ryś, Katarzyna Wieliczko, Oskar Jaroszewski i Damian Sawczuk. Trzymamy kciuki ……..
 • Zgodnie z kalendarzem szkolnym 31 października 2013 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
 • Zgodnie z kalendarzem szkolnym 24 października 2013 r. (czwartek) odbędą się  konsultacje dla rodziców uczniów naszej szkoły. Godzina konsultacji 16:00-17:00. Serdecznie zapraszamy.
 • Zgodnie z kalendarzem szkolnym 14 października 2013 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
 • Dnia 11 października 2013 r.  (piątek) o godzinie 10:00 odbędzie się uroczysty apel z okazji ślubowanie uczniów klasy I i obchodów Dnia Edukacji Narodowej . Zajęcia w szkole tego dnia odbywają się zgodnie z planem lekcyjnym do godziny 11;30. Uczniów obowiązuje  strój galowy.
 • 24 września 2013 r.  (wtorek) – o godzinie 16:30 w Szkole Podstawowej w Szropach odbędzie się zebranie rodziców uczniów klas I-VI. Głównym tematem zebrania będzie omówienie  spraw związanych z organizacją roku szkolnego 2013/2014.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 dla uczniów naszej szkoły odbędzie się 02 września 2013 roku o godzinie 9:00. 

(uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 8:45, a następnie z wychowawcami przejdą na salę)

Skip to content