Realizacja pr...

  • Dołącz do nas

Realizacja projektu ,,KODER JUNIOR” 2018/2019

Realizacja projektu ,,KODER JUNIOR” 2018/2019

Logo Koder Junior

Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami  przystąpili do udziału w projekcie KODER JUNIOR. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 w działaniu – Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej. Jego głównym celem jest przygotowanie szkół do wdrożenia nauki programowania zgodnie z podstawą programową. Od października realizujemy zajęcia programowania w ramach zajęć z klasą. 20 grudnia zajęcia odbędą się  poza szkołą w innowacyjnym ośrodku naukowym. Dzięki przystąpieniu do projektu zostaliśmy wyposażeni w sprzęt komputerowy (tablety) i pomoce dydaktyczne oraz gry potrzebne do przeprowadzenia zajęć. Ponadto otrzymaliśmy wsparcie koordynatorów w zakresie realizowanych zajęć, wsparcie metodyczne i merytoryczne ekspertów z zakresu technologii informatycznej, jak również bezpłatny dostęp do platformy edukacyjnej stworzonej na potrzeby projektu.

Zapraszamy do galerii zdjęć ……..

Skip to content