Realizacja pr...

  • Dołącz do nas

Realizacja programu „Laboratoria przyszłości” – 16 grudnia 2022 r.

Sprawdzamy wiedzę matematyczną w praktyce – 16 grudnia 2022 r.
W ramach projektu „ Laboratoria przyszłości” nasza szkoła otrzymała wsparcie na zakup wyposażenia salki gastronomicznej. Nowoczesny sprzęt pozwala uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko kulinarne.
Klasa V dzisiaj wykorzystała swoją wiedzę i umiejętności w przygotowaniu pizzy na zajęciach kreatywnych z matematyki. Uczniowie mieli za zadanie przeliczyć jednostki potrzebnych produktów i przygotować ciasto wg podanego przepisu, a na koniec, korzystając z wiedzy o ułamkach zwykłych, podzielić na porcje. Pizza wyszła wyśmienita i szybko się rozeszła…a chętnych było sporo……
Organizatorzy: Jolanta Panewasz i Beata Salamonik

#LaboratoriaPrzyszłościi #LaboratoriaPrzyszlosci @LaboratoriaPrzyszlosci

 

Skip to content