Realizacja pr...

  • Dołącz do nas

Realizacja programu „Laboratoria przyszłości” – 13 stycznia 2023 r.

„Laboratoria Przyszłości” – Robotyka – 13 stycznia 2023 r.
W ramach projektu „ Laboratoria przyszłości” nasza szkoła otrzymała wsparcie na zakup pomocy wykorzystywanych na zajęciach Robotyki.
Scratch to edukacyjny język obiektowy, stworzony do nauki programowania dla najmłodszych. Pozwala na tworzenie interaktywnych historii, animacji, muzyki oraz gier. Programowanie odbywa się za pomocą ,,puzzli”, które można łączyć i układać w wybranej przez siebie kolejności. Dzisiaj swoją przygodę z programowaniem w języku Scratch na zajęciach Robotyki rozpoczęli uczniowie klas 4 i 5.
/Informacja: Paweł Brzozowski/

#LaboratoriaPrzyszłości

i #LaboratoriaPrzyszlosci

@LaboratoriaPrzyszlosci

Skip to content