Przedstawieni...

  • Dołącz do nas

Przedstawienie teatralne „Tata i Jaś” – 28 stycznia 2015 r.

MŁODZI REDAKTORZY………..

Teatrzyk „Tata i Jaś” odbył się 28 stycznia 2015 roku. Teatrzyk był śmieszny, a zarazem pouczający. Opowiadał o tym jak Jaś był wysportowany , a jego tata nie. Jaś chciał bardzo pomóc tacie, lecz marnie mu to wyszło . Dzieci robiły ćwiczenia z tatą i Jasiem . Teatrzyk był bardzo fajny.

Zuzanna Sawińska

 

W naszej szkole odbyło się 28 stycznia przedstawienie pod tytułem ‘’Tata i Jaś’’. Pierwszy bohater pojawił się na scenie i od razu było widać że będzie śmiesznie. Teatrzyk był niezbyt długi , ale ciekawy i bardzo się wszystkim podobał.

                                                                                                           Julia Michniewicz

 

Przedstawienie pod tytułem „Tata i Jaś” odbyło się 28.01.2015r. Teatrzyk był bardzo śmieszny i pouczający. Jaś był bardzo wysportowanym chłopcem, a jego tata był trochę „przytłusty” i leniwy, a Jaś namawiał tatę, żeby ćwiczył razem z nim. Wszystkim teatrzyk się bardzo podobał.

Amelia Zimna

 

Teatrzyk pod tytułem „TATA I JAŚ ” odbył się dnia 28 stycznia 2015r. Teatrzyk był pouczający a zarazem śmieszny. Jaś był wysportowany, a jego tata troszeczkę tłuścioszkiem. Tata nie nadążał za Jasiem, bo Jaś był cały czas w biegu. Dzieciom bardzo podobał się ten teatrzyk.

                                                           Julia Łukasik

Zapraszamy do galerii zdjęć…….

Skip to content