Próbny sprawd...

  • Dołącz do nas

Próbny sprawdzian szóstoklasisty

„Próbny sprawdzian szóstoklasisty z CKE odbył się w środę, 17.12.2014 roku. Do próbnego sprawdzianu CKE przystąpili również uczniowie naszej szkoły. Była to ważna próba, bowiem sprawdzian w 2015 roku odbędzie się w nowej formule.

Egzamin rozpoczął się o godz. 9.00 Część pierwsza skupiała się na zadaniach z języka polskiego i matematyki. Uczniowie musieli napisać opowiadanie pt. „Pies na medal”. Mogli korzystać z fragmentu powieści „Biały Kieł” Jacka Londona. Musieli też krótko odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego Biały Kieł powrócił na miejsce letniego obozu Indian. Wśród zadań matematycznych niełatwe było zadanie, które dotyczyło obliczenia objętości prostopadłościanu.
W sprawdzianie z języka angielskiego umieszczono jedynie pytania zamknięte.”SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Skip to content