Pożegnanie Pr...

  • Dołącz do nas

Pożegnanie Przedszkola…. – 25 czerwca 2020 r.

KOCHANE PRZEDSZKOLAKI ORAZ DRODZY RODZICE
Dziękuję za wspólny rok pracy i zabawy. Cieszę się niezmiernie, że tak miło upłynęły Nam wspólne chwile,  zarówno w murach szkoły jak i zdalnie – w czasie Naszych wideo rozmów. Moje kochane Misiaki jestem z Was bardzo dumna, że tak świetnie sobie poradziliście w tym roku szkolnym.  Doceniam również zaangażowanie i wsparcie ze strony cudownych Rodziców. Cóż bym bez Państwa uczyniła. Serdecznie Państwu dziękuję za współpracę.
Moc buziaczków i przytulasów dla Was Kochani …
Przygotowałam dla Was filmik, byśmy jeszcze raz wrócili pamięcią do Naszych wspólnych, cudownych chwil…
                                                                   Wasza Pani Julia

Skip to content