Powitanie Wio...

  • Dołącz do nas

Powitanie Wiosny ………… 21 marca 2018 r.

21 marca w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ WIOSNY z tej okazji zajęcia lekcyjne były skrócone, a pozostały czas wykorzystaliśmy aktywnie, zdrowo i kolorowo.

Uczniom klas 0 – IV zorganizowano czas do dyspozycji wychowawcy, w którym to najmłodsi nasi podopieczni dekorowali sale na powitanie Wiosny, przygotowywali zdrowe i kolorowe posiłki, rozmawiali na temat zdrowego, bezpiecznego, aktywnego oraz wolnego od używek stylu życia. Wszystko kończyły zajęcia ZUMBY prowadzone przez p. Martę Demko, instruktorkę Zumba & fitness z Martą z Dzierzgonia.

Uczniom klas V- VII zorganizowano wesoły turniej wiedzy ogólnej OMNIBUS. Następnie p. Marta poprowadziła bardzo aktywne zajęcia Zumby, podczas której nawet najwięksi lenie i oponenci na zajęciach wf-u ćwiczyli i bawili się w rytm skocznej muzyki. Na zakończenie zajęcia poprowadził p. Tomasz Molak z malborskiego Aktywnie z Molkami/ Studio fitness. Pokaz samoobrony połączony był z prelekcją o różnych możliwościach rozwiązywania konfliktów nie tylko drogą siłową.

Tego dnia  nikt nie mógł narzekać na nudę.

Nad całością czuwała p. Izabela Kulik, która serdeczne podziękowania kieruje do Pani Anny Jatczuk- Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starym Targu, za sfinansowanie dzieciom powyższych zajęć w ramach współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Zapraszamy do galerii zdjęć……..

Skip to content