Powiatowy Kon...

  • Dołącz do nas

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Myślę, badam, rozwiązuję…” – Sztum 23 kwietnia 2016 r.

23 kwietnia 2016 r. w Sztumie  odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny „Myślę, badam, rozwiązuję…”. Do konkursu powiatowego, po przeprowadzonym w szkole wewnętrznym Konkursie Matematycznym, zakwalifikowali się: Kamil Zatorski – klasa I; Mikołaj Nietz – klasa II i Maciej Ozga – klasa III. Reprezentanci naszej szkoły spisali się na medal………

Kamil w kategorii klas I zajął I miejsce w powiecie, a Mikołaj w kategorii klas II – III miejsce. Brawo dla naszych najmłodszych uczniów…….. Wszyscy uczestnicy Konkursu wrócili szczęśliwi i zadowoleni, gdyż Organizator SP w Sztumie zapewnił tego dnia uczniom wiele atrakcji.   Nagrody i upominki otrzymali wszyscy uczestnicy. 😉

Zapraszamy do galerii zdjęć………

Skip to content