Powiatowy Fes...

  • Dołącz do nas

Powiatowy Festiwal Twórczości: „Drugie życie plastikowej butelki”  – 20 października 2021 r.

20 października 2021 r.  uczennice z klasy VII a oraz uczniowie  z klasy VII b wzięli udział w VII Powiatowym Festiwalu Twórczości: „Drugie życie plastikowej butelki” zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną w Sztumie. Na początku uczestnicy spotkania wysłuchali wykładu na temat wpływu opakowań z tworzyw sztucznych na zużycie energii. Prowadzący sprawdził świadomość ekologiczną młodzieży. Następnie uczniowie wykonali lampy z butelek plastikowych. Po krótkiej przerwie zmierzyli się z zadaniami konkursowymi. Należało między innymi przedstawić scenkę o życiu plastikowej butelki oraz wykonać rzecz użytkową z kartonowego pudełka. Grupy z poszczególnych szkół otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody.  

Informacja: Sylwia Jakubowska

Zapraszamy do galerii…….

Skip to content