Podziękowania...

  • Dołącz do nas

Podziękowania Służbom – Plastykomaniacy

PlastykomaniacyMarysia StrąkMarysia Strąk1Aleksandra HorbowyAleksandra Horbowy 1Cezary SawczukCezary Sawczuk 1Emilia McArthurEmilia McArthur 1Karolina GilKarolina Gil 1Klaudia TrochowskaKlaudia Trochowska 1

PLASTYKOMANIACY !

Zbliża się czas, w którym bardzo chętnie pomagaliście mi w przygotowaniu kartek wielkanocnych, a także kiermaszu. Oczywiście byłoby miło gdybyśmy mogli je wspólnie wykonać i zachęcam Was do prac plastycznych, niestety kwarantanna krzyżuje nam plany. Mam jednak dla Was inną propozycję. Zapraszam także wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału.

Chciałabym abyście przygotowali kartki- podziękowania w dowolnej formie dla służb ratunkowych tj. Pogotowie (pielęgniarki, lekarze, ratownicy, sanitariusze), Policja, Straż Pożarna, Sanepid, ponadto sprzedawcom, aptekarzom, krwiodawcom, a także dla wszystkich tych, którzy tak aktywnie angażują się w działania na rzecz walki z koronawirusem choćby poprzez szycie maseczek, doposażanie szpitali w środki ochronne, itp.

Laurki zbierzemy po powrocie do szkoły i wyślemy Wasze podziękowania adresatom. Tymczasem zdjęcie swojej pracy wyślijcie na szkolnego fb lub messenger Pedagog Szropy- postaram się, aby Wasze prace dotarły telefonicznie (sms) do jednostek ratowniczych. Mile widziane będą także piosenki, wierszyki i wszelkiego rodzaju słowa uznania za ich ważną i trudną pracę… Pokażmy służbom ratunkowym i osobom zaangażowanym w walce z koronawirusem naszą wdzięczność i wsparcie.

Pozdrawiam Was serdecznie

Dbajcie o siebie i bezpieczni pozostańcie w domach

I.Kulik

Skip to content