Podsumowanie ...

  • Dołącz do nas

Podsumowanie konkursu „Energetykom powiedzmy Nie!”- 02 marca 2023 r.

W środę 1 marca 2023 r. podsumowaliśmy Konkurs „Energetykom powiedzmy NIE!”. Głównym celem konkursu było zapoznanie uczniów klas IV – VIII z tematem szkodliwego wpływu napojów energetycznych na organizm człowieka. Zadaniem poszczególnych klas było wykonanie klasowej gazetki ściennej pt. „Energetykom powiedzmy NIE!”. Komisja konkursowa przy ocenie prac brała pod uwagę: trafność przekazu, staranność i estetykę wykonania gazetki oraz pomysłowość. Ostatecznie wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – klasa VI

II miejsce ex aequo – klasy VII i V

Wszystkie klasy otrzymały dyplomy, a nagrodzone zespoły klasowe bony na artykuły papiernicze.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, a wychowawcom za wsparcie tej inicjatywy.

            Organizatorzy:                    

Ilona Chmurzyńska – Michalik  

Piotr Nowosielski

                           

Skip to content