Ostatnie szko...

  • Dołącz do nas

Ostatnie szkolne wydarzenia ….listopad i grudzień 2013 r.

Szkolny Samorząd Uczniowski zadbał w ostatnim czasie o to, aby uprzyjemnić nam naukę odrobiną rozrywki.

28 listopada 201 3 r. odbyły się „Andrzejki”, na których oczywiście nie zabrakło tradycyjnych wróżb.

10 grudnia 201 3 r. naszą szkołę odwiedził wyczekiwany przez wszystkich Święty Mikołaj. Przybył do nas z ogromnym workiem paczek.

Początek miesiąca grudnia był również bogaty w wyjazdy.  05 grudnia 2013 r. w Gdańsku-Oliwie uczniowie naszej szkoły mogli podziwiać widowisko na lodzie –  „Śpiąca królewna”, natomiast 09 grudnia 2013 r. w teatrze w Elblągu poznali losy „Dziewczynki z zapałkami”. Udział uczniów w wyjazdach był możliwy dzięki rodzicom, którzy pokryli wszystkie koszty. Dziękujemy im za to.

Jak się bawiliśmy i świętowaliśmy można zobaczyć w szkolnej galerii. Zapraszamy….. 😉

 

Skip to content