Ostatni dzień...

  • Dołącz do nas

Ostatni dzień w szkole przed świąteczną przerwą

Ostatni dzień w szkole przed świąteczną przerwą miał nieco inny charakter. W ramach dnia profilaktyki przeprowadzone zostały zajęcia w klasach, a następnie odbyły się klasowe wigilie. Zgodnie z tradycją wigilijną w stołówce szkolnej nie zabrakło dla nikogo czerwonego barszczu  z uszkami. O godzinie 11:00 dla  rodziców i zaproszonych gości  przedstawiono przygotowane Jasełka. W tegorocznych Jasełkach wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły. Każda klasa zaprezentowała przygotowaną wcześniej na tę okazję pieśń lub kolędę. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania uczniów i zaproszonych gości. Na koniec każdego wykonawcę czekała miła niespodzianka – paczka od Mikołaja oraz indywidualne nagrody dla klas za udział w Gminnym Konkursie na świąteczny plakat ( „O”  – pierwsze miejsce; klasa III – pierwsze miejsce; klasa VI  –  drugie miejsce).

Skip to content