"Orzeł z języ...

  • Dołącz do nas

„Orzeł z języka angielskiego 2018” – kwiecień 2018 r.

Podobnie jak w zeszłym roku dzieci wzięły udział w ogólnopolskim konkursie językowym, pt.: „Orzeł z języka angielskiego 2018”. Nasi uczniowie z wielką ochotą rozwiązywali testy i cierpliwie czekali na ich wyniki. W zeszłym tygodniu organizator konkursu z Poznania przysłał nam rezultaty. Z zadaniami na różnym poziomie języka angielskiego zmagało się 18 uczniów naszej szkoły. Wszyscy oni otrzymali dyplomy, natomiast podobnie jak i w zeszłym roku nagrodzone zostały dwie uczennice. Na poziomie klasy I-II, pierwsze miejsce zdobyła Emilia McArthur, uczennica II klasy. Reprezentując klasę VII na poziomie klasy VI-VII, czwarte miejsce, a co za tym idzie wyróżnienie, otrzymała Zuzanna Sawińska.

Jako organizatorka konkursu w naszej szkole dziękuję wszystkim uczniom za udział, chęci i zaangażowanie do nauki na konkurs oraz zapraszam na kolejne –  Anna McArthur.

DSC08109DSC08107DSC08119 DSC08106DSC08116DSC08118 DSC08117

Skip to content