"Opowieść wig...

  • Dołącz do nas

„Opowieść wigilijna” – wyjazd do teatru w Elblągu 12 grudnia 2018 r.

Dnia 12 grudnia uczniowie naszej szkoły wyjechali do teatru w Elblągu na spektakl, który teatr wystawia tradycyjnie w okresie przedświątecznym. „Sztuka to kultowe opowiadanie Karola Dickensa w reżyserii Czesława Sieńko, o skąpcu, Ebenezerze Scrooge’a, który pochłonięty powiększaniem własnego majątku jest zrzędliwym samotnikiem nielubiącym ludzi… i świąt. Podczas wigilijnej nocy nawiedzają go Duchy Świąt Bożego Narodzenia, Scrooge przerażony wizjami samotnego życia, na nowo spróbuje wprowadzić w nie ufność i życzliwość do innych.” Scenografia, aranżacja, kolędy wprawiły wszystkich widzów w magiczną atmosferę Świąt, a treść przekonała ich, że każdy ma drugą szansę, aby stać się lepszym człowiekiem. 

Zapraszamy do galerii zdjęć ……..

Skip to content