Ocean Park - ...

  • Dołącz do nas

Ocean Park – Władysławowo 21 maja 2019 r.

W dniu 21.05.2019 uczniowie klas III, IV”b” i V spędzili miły dzień we Władysławowie w Ocean Parku. Spacerowaliśmy tuż obok rekinów, orek czy wielorybów. Mieliśmy okazję spotkać się ze zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1:1 w tym największym na świecie 34 metrowym płetwalem błękitnym, ale również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ich podwodnym życiu. W pięknym słońcu przespacerowaliśmy teren niemal 20 hektarów pełnych atrakcji, tj; wygadany wielorybek, wodospad, żywe rekiny i ryby tropikalne, wioska rybacka, mini plaża, salon gier, ryby rzeźbione z drewna, maxi klocki, plac zabaw, tor modeli zdalnie sterowanych RC, nauka jazdy na segwayu i wiele innych!

Opieką otoczył nas wspaniały przewodnik Pan Andrzej, który w ciekawy i zajmujący sposób przybliży wszystkie najciekawsze informacje o prezentowanych zwierzętach. Interaktywne show, czyli rozmowę z wielorybkiem przygotowano indywidualnie dla grupy. Podczas całego dnia spędzonego w Ocean Parku dzieci się nie nudziły, nauka była łatwa i przyjemna, a zabawa w tym miejscu była niesamowita!

Zapraszamy do galerii zdjęć…..

Skip to content