Obchody Święt...

  • Dołącz do nas

Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja

Z okazji uczczenia Święta Narodowego Trzeciego Maja,  uczniowie klasy II przygotowali scenkę tematyczną, którą przedstawili 30 kwietnia 2014 r. przed całą społecznością szkolną. Pogoda tego dnia dopisała i dlatego apel odbył się przed budynkiem szkolnym. Wszyscy w skupieniu wsłuchiwali się w wygłaszane monologi. Oprawa muzyczno-wokalna  naszego szkolnego zespołu oraz rozbrzmiewające utwory Fryderyka Chopina,  podniosły rangę tego historycznego i jakże ważnego dla wszystkich Polaków wydarzenia. Nie zapomnieliśmy również o uczczeniu Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Patriotyczna piosenka „Polska flaga” oraz las powiewających  chorągiewek, były wyrazem patriotyzmu najmłodszych obywateli naszego kraju.

Zapraszamy do galerii zdjęć…..

Skip to content