OBCHODY DNIA ...

  • Dołącz do nas

OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej odbył się w szkole uroczysty apel,  na którym obecni byli uczniowie szkoły, nauczyciele, pracownicy, emeryci i rodzice.  Uroczyście w poczet uczniów szkoły zostali przyjęci uczniowie klasy I, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. Na uroczystość szkolną z życzeniami dla wszystkich pracowników naszej szkoły przybył osobiście nasz patron Feliks Łoyko przemawiając dostojnie:
„Dziś zaiste jest okazyja, iżby wyrazić moje podziękowanie za uprawę tegoż ugoru, jakim są uczniowskie czerepy. Niech Waćpaństwu snuje się żywot w pomyślności, a fortuna niech nie mija Waszego domostwa. Ty zaś skuteczne zdrowie, ulubuj sobie wszystkich nauczycieli, wspieraj ich nadwątplone przez basałyki siły.”
Anno Domini 2008 r.

W poczet uczniów uroczyście zostali przyjęci:
Bajkowska Natalia
Bogusławska Dagmara
Bonk Dawid
Czwerenko Jakub
Dylewska Weronika
Iwańska Aldona
Klimek Kamil
Konefał Sebastian
Król Sandra
Lipiński Piotr
Wesołowski Paweł
Wieliczko Katarzyna

Skip to content