Obchody Dnia ...

  • Dołącz do nas

Obchody Dnia Dziecka 06 czerwca 2014 r.

06 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka i ……. udało się…………:-).

Pogoda dopisała, humory również, dlatego dzisiejszy dzień należy zaliczyć do udanych.
„W zdrowym ciele zdrowy duch” to motto, które bardzo pielęgnuje wśród nas pani Małgorzata Czerwińska – organizatorka sportowych zmagań. Wszyscy uczniowie, począwszy od „zerówek” do klasy VI,  przystąpili do sprawdzianu kondycji fizycznej. Wyzwanie nie było łatwe. Każdy uczeń musiał zaliczyć sprawdzian z dziesięciu konkurencji. Raz było łatwo, raz trudniej, ale humor nikogo nie opuszczał, bowiem każdego, bez względu na uzyskany wynik, czekała słodka niespodzianka. Klasowi zwycięzcy otrzymali drobne upominki. Ostatnim etapem sportowych zmagań był bieg wokół szkoły, któremu również towarzyszyły niemałe emocje. Potem był zasłużony odpoczynek przy ognisku. Kiełbaski smakowały inaczej niż zwykle, a lody były super rozwiązaniem na ochłodzenie emocji.

Zapraszamy do galerii zdjęć ……….

Skip to content