Obchody Dnia ...

  • Dołącz do nas

Obchody Dnia Babci i Dziadka – 22 stycznia 2015 r.

22 stycznia 2015 r. uczniowie klasy II i III zaprosili do szkoły, na wspólną zabawę, swoje Babcie i swoich Dziadków. Tegoroczne spotkanie miało inny charakter niż organizowane spotkania w poprzednich latach. Z okazji Święta kochanych Babć i Dziadków uczniowie przygotowali część artystyczną, którą rozpoczęli spotkanie. Następnie odbyły się warsztaty techniczne, na których wspólnie z gośćmi uczniowie wykonywali upominek dla Babci i Dziadka – tulipan zrobiony własnoręcznie techniką origami. Kolejnym etapem wspólnej zabawy był quiz „Zgadnij, kim jestem” oraz zgaduj-zgadula. W zabawach tych wnukowie zmierzyli się z dziadkami. Minimalne zwycięstwo odnieśli wnukowie, ale dla każdego była przewidziana nagroda i nikt nie czuł się przegranym. Po wyczerpujących zajęciach na wszystkich czekała ciepła herbata lub kawa oraz dużo słodkości. Na zakończenie spotkania uczniowie zaprezentowali kanon „Babciu… Dziadku…” i odśpiewali tradycyjne „Sto lat”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za tak liczny udział w naszej zabawie, a rodzicom za wsparcie spotkania przy herbacie i kawie.

Zapraszamy do galerii zdjęć …..

Skip to content