Niecodzienne ...

Niecodzienne wagary.

W niecodzienny sposób uczniowie naszej szkoły przywitali pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Nauczyciele wraz z wychowankami przygotowali scenki kabaretowe z udziałem znanych wszystkim postaci bajkowych: Kopciuszka, Królewny Śnieżki, Kota w butach i wielu innych. Każda scenka miała charakter profilaktyczny – propagowała zdrowy tryb życia i żywienia.W przerwach skandowano okrzyki mające za zadanie przywołać wiosnę. W zabawę włączyli się również rodzice, którzy pomogli w przygotowaniu strojów, a następnie przybyli podziwiać występy swoich pociech.

Na sali panowała prawdziwie wiosenna i radosna atmosfera, a wiosenne „wagary” okazały się ciekawą i pouczającą lekcją.

Nad przebiegiem dzisiejszego dnia w naszej szkole czuwał samorząd uczniowski pod opieką pani Alicji Czwerenko.