Uwaga! Nauka...

Uwaga! Nauka stacjonarna w klasach I-III od 18 stycznia 2021 r.

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice,

Od poniedziałku, 18 stycznia br. uczniowie klas I-III wracają do nauki stacjonarnej w ścisłym reżimie sanitarnym.

Uczniowie klas IV-VIII nadal będą uczyć się zdalnie.

Dla uczniów klasy VIII na terenie szkoły będą odbywać się konsultacje indywidualne lub w małych grupach, po uzgodnieniu z wychowawcą klasy VIII oraz nauczycielami przedmiotu.

Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym nauka odbywać się będzie zgodnie z wytycznymi MEiN, MZ i GIS (wytyczne znajdują się na stronie www szkoły).

Rodziców proszę o zapoznanie się z w/w wytycznymi i ścisłą współpracę ze szkołą.

Dowozy i odwozy będą odbywały się zgodnie z obowiązującym rozkładem przewoźnika, czyli tak jak przed przejściem uczniów na nauczanie zdalne.

Teresa Skolimowska