Można wspomóc...

  • Dołącz do nas

Można wspomóc „Świetlicę szkolną”

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie. 😉

Początek roku szkolnego, to czas, kiedy wielu uczniów zaopatruje się w nowe przybory szkolne, a w domu porządkuje swoje biurka i półeczki, aby z pełnym zaangażowaniem rozpocząć naukę w następnej klasie. Często odkładane na bok, ubiegłoroczne przybory (kredki, mazaki, farby) nie są jeszcze zupełnie zużyte i pojawia się dylemat, bo szkoda nam je wyrzucić, ale te nowsze jednak fajniejsze… I tu pojawia się pomysł! Jeśli posiadacie w domu przybory, których już nie używacie, ale ich stan jest jeszcze całkiem dobry, to chętnie przyjmiemy je do świetlicy. Tutaj na pewno będą wykorzystane! Podobnie, jeśli jesteście posiadaczami gier planszowych lub puzzli, które już od dawna nie cieszą się zainteresowaniem wśród domowników, ale są kompletne i sprawne, to je również chętnie przyjmiemy. Dzięki nim uczniowie spędzą mile czas.
Drodzy uczniowie pamiętajcie, aby przybory lub gry przynosić do świetlicy, jedynie po uprzednim zapytaniu o zgodę Waszych Rodziców.
Pozdrawiam – Ilona Chmurzyńska – Michalik

Skip to content