Mikołajkowy T...

  • Dołącz do nas

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego… – 15 grudnia 2022 r.

W dniu 15.12.2022 r.w naszej szkole pod kierunkiem pani Ilony oraz pana Piotra, zostały zorganizowane zawody tenisa stołowego pod nazwą Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Zawody te są kontynuacją cyklu turniejów zapoczątkowanych już wiele lat temu przez panią Małgorzatę Czerwińską- nauczycielkę wychowania fizycznego.
W zawodach prawo udziału mieli wszyscy uczniowie naszej szkoły, jednak tylko najlepsi zdołali zakwalifikować się bezpośrednio do turnieju. Turniej został podzielony na dwie grupy oraz dwie kategorie wiekowe.
Pierwszą grupę stanowiły dziewczynki i chłopcy klas IV,V,VI. Drugą grupę reprezentowały dziewczynki i chłopcy klas VII,VIIIa,VIIIb. W klasach młodszych do rywalizacji stanęły dwie równe grupy po 12 zawodników i zawodniczek, natomiast w klasach starszych do rywalizacji przystąpiło po ośmiu zawodników i zawodniczek.
Wszyscy uczestnicy rywalizowali w systemie rozgrywek do dwóch przegranych meczów.
W kategorii dziewcząt młodszych pierwsze miejsce zajęła Citowicz Wiktoria z klasy V, drugie miejsce zajęła Duszkiewicz Nikola z klasy IV, trzecie miejsce zajęła Roman Hania z klasy V. W kategorii chłopców młodszych pierwsze miejsce zdobył Kłosiński Jakub z klasy VI, drugie miejsce Skalany Kacper z klasy V, trzecie miejsce Dębowski Marcin z klasy V.
W kategorii dziewcząt starszych pierwsze miejsce zajęła Rudzka Agatka z klasy VIIIa, drugie miejsce Ziętek Zuzanna VIIIa, trzecie miejsce Mikiciuk Malwina VIIIa. W kategorii chłopców starszych pierwsze miejsce zajął Lato Franek klasa VII, drugie miejsce Duszyński Mikołaj klasa VIIIb, trzecie miejsce Makowski Kacper klasa VIIIb.
Z tego miejsca należy podziękować pani dyrektor naszej szkoły za wsparcie w formie nagród, medali, dyplomów, słodkich upominków, a także patronat nad organizacją oraz przebiegiem całego turnieju.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom za zdrową i rzetelną rywalizację, a zwycięzcom gratulujemy.
/Informacja: Izabela Kulik/

Skip to content