"Mikołaj z pr...

  • Dołącz do nas

„Mikołaj z prezentami w tajemniczej krainie krasnali” – 05 grudnia 2017 r.

 W dniu 05 grudnia 2017 r. klasy O-III wyjechały do Malborka, gdzie  odbyło się przedstawienie teatru „Duduś” z Łodzi pod tytułem „ Mikołaj z prezentami w Tajemniczej Krainie Krasnali”.  Uczniowie obejrzeli ciekawe przygody mieszkańców lasu : skrzatów, Smerfów oraz Gargamela, czarownicy Hogaty i Trolla, którzy byli przyczyną kłopotów głównych bohaterów.  Dzieci chętnie uczestniczyły w proponowanych przez bajkowych bohaterów grach i konkursach, śpiewały piosenki oraz wykonywały różne ruchy i gesty w rytmie muzyki. Wspaniała zabawa zakończyła się spotkaniem z Mikołajem, który losował nagrody dla dzieci , a także obdarował je czarodziejskimi balonami.

Zapraszamy do galerii zdjęć……..

Skip to content