Międzyszkolne...

  • Dołącz do nas

Międzyszkolne Zawody Unihokeja – 26-27.X.2022 r.

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY UNIHOKEJA
PIERWSZE SUKCESY DZIECI I MŁODZIEŻY ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SZROPACH
W dniach 26-27.10.2022 r. w Szkole Podstawowej w Starym Targu odbyły się międzyszkolne zawody gry w Unihokeja. Są to pierwsze spotkania o charakterze rywalizacji sportowej szkół podstawowych naszej gminy w roku szkolnym 2022/2023. Kalendarz spotkań przewiduje również zawody w innych wybranych dyscyplinach takich jak piłka koszykowa, piłka siatkowa, piłka nożna, tenis stołowy, lekka atletyka chłopców i dziewcząt.
Na etapie gminnym gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa w Starym Targu. W rywalizacji brały udział szkoły podstawowe z Waplewa Wielkiego, Szrop oraz Starego Targu.
Ostatecznie w dwudniowej zaciętej rywalizacji, uczniowie naszej szkoły odnieśli pierwsze swoje małe zwycięstwa w dwóch kategoriach wiekowych, dziewczynki młodsze klas 4-6 – III miejsce, dziewczynki starsze klas 7-8 –II miejsce oraz chłopcy młodsi III miejsce i chłopcy starsi II miejsce. GRATULACJE!
W zawodach wszystkie drużyny otrzymały nagrody w postaci dyplomów. Należy jednak nadmienić, iż są to pierwsze konkursy, rozgrywki czy spotkania o charakterze rywalizacji dzieci i młodzieży po prawie dwóch latach przerwy wywołanej pandemią wirusa.
Jeszcze raz gratulujemy i trzymamy kciuki za następne sukcesy w przyszłych konkurencjach sportowych.
/Informacja: Piotr Nowosielski/

 

Skip to content