,,Międzynarod...

  • Dołącz do nas

,,Międzynarodowy dzień języków obcych” – 26 września 2018 r.

Ostatnio obchodziliśmy w naszej szkole ,,Międzynarodowy dzień języków obcych” w związku z czym dzieci z klas od IV do VIII wzięły udział w zabawnych quizach oraz testach z Języka angielskiego. Wypełniając je na przerwach, częstowały się szkockimi ciasteczkami i dowiadywały się ciekawych rzeczy na temat Wielkiej Brytanii. Najlepsze prace z poszczególnych klas zostały nagrodzone książkami w języku angielskim lub angielsko-polskim. Klasa III natomiast wzięła udział w konkursie plastycznym na najlepiej wykonaną flagę dowolnego kraju. Najlepsze prace były ocenione pod względem trudności oraz estetyki wykonania. We wszystkich testach oraz quizach najlepiej wypadli Zuzanna Sawińska-klasa VIII, Natalia Rybak – klasa VII, Maciej Ozga – klasa VI, Bartosz Talaśka – klasa, Agata Rudzka – klasa IVa oraz Filip Nadrowski.- klasa IVb. Natomiast najpiękniejsze flagi w klasach I-III wykonane zostały przez Emilię McArthur, Alana Kucha, Maćka Bończoszek oraz Lenę Aleksandrowicz. Z tej okazji również dzieci uczęszczające na świetlicy brały udział w konkursie na najlepsze wykonanie flagi innego państwa.  W klasach od O do II za najładniejsze flagi zostali wyróżnieni uczniowie: Marcelina Borecka, Mateusz Bogusławski i Martyna Kosater, a w klasach IV -VI Martyna Kęsy, Patryk Daszkiewicz i Nikola Bogusławska. Wyróżnione flagi będą ozdabiać gabinet językowy. Wszystkim dzieciom dziękujemy za dobra zabawę oraz za udział w konkursach. Zapraszamy na kolejne………..

Skip to content