„Mam talent” ...

  • Dołącz do nas

„Mam talent” – 19 maja 2022 r.

19 maja odbył się w naszej szkole finał konkursu „MAM TALENT”.

Uczestnicy konkursu prezentowali swoje talenty muzyczne, wokalne, plastyczne, sportowe oraz wiedzę.

Finalistami konkursu zostali: Anna Trojanowicz, Danuta Michniewicz, Mateusz Bogusławski, Marcin Dębowski, Jakub Araśniewicz, Inga Roman, Weronika Marczuk, Lena Wieliczko, Zuzanna Krzykowska oraz Marcel Zglenicki.

Werdyktem jury /w składzie: pani dyrektor Grażyna Krupa, pani Anna Kozaczek, pani Julia-Lubaczewska Jeszke, pani Barbara Aleksandrowicz/ laureatką I miejsca została Ania Trojanowicz. Miejsce II zajęła Danusia Michniewicz.
III miejsce zajęły: Inga Roman, Weronika Marczuk, Zuzia Krzykowska.
Wszyscy laureaci otrzymali piękne nagrody rzeczowe.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentów oraz odwagi!!!! Życzymy dalszych sukcesów!!!
Organizatorami konkursu „Mam Talent” były Grażyna Sekida i Katarzyna Skwira.

Zapraszamy do szkolnej galerii …..

Skip to content