"Magiczna noc...

  • Dołącz do nas

„Magiczna noc z duchami biblioteki”- 28/29 października 2016 r.

W w nocy z dnia 28 na 29 października w naszej szkole odbyła się  „Magiczna noc z duchami biblioteki” . Celem spotkania była popularyzacja literatury dziecięcej i młodzieżowej,  promocja biblioteki, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, pogłębianie więzi uczniów ze szkołą, a także dobra i kulturalna zabawa. Uczniowie rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych. Przez całą noc zmagali się z zagadkami, krzyżówkami, rebusami. Bawili się w kalambury oraz oglądali komedię o duchach. Sen był  krótki, ale rano wszyscy obudzili się wypoczęci. Po wspólnym śniadaniu rozdano super nagrody dla zwycięzców konkursów. Każdy uczestnik otrzymał „Certyfikat Pogromcy Duchów”.

Zapraszamy do galerii zdjęć……….

 

Skip to content