"Magiczna noc...

  • Dołącz do nas

„Magiczna noc z duchami biblioteki”- 28/29 października 2016 r.

W w nocy z dnia 28 na 29 października w naszej szkole odbyła się  „Magiczna noc z duchami biblioteki” . Celem spotkania była popularyzacja literatury dziecięcej i młodzieżowej,  promocja biblioteki, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, pogłębianie więzi uczniów ze szkołą, a także dobra i kulturalna zabawa. Uczniowie rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych. Przez całą noc zmagali się z zagadkami, krzyżówkami, rebusami. Bawili się w kalambury oraz oglądali komedię o duchach. Sen był  krótki, ale rano wszyscy obudzili się wypoczęci. Po wspólnym śniadaniu rozdano super nagrody dla zwycięzców konkursów. Każdy uczestnik otrzymał „Certyfikat Pogromcy Duchów”.

Zapraszamy do galerii zdjęć……….