Konsultacje d...

  • Dołącz do nas

Konsultacje dla uczniów klasy VIII – od 25 maja 2020 r.

Drodzy Uczniowie klasy VIII.

Zgodnie z informacją MEN od dnia 25 maja  dla uczniów klas VIII organizuje się konsultacje. W związku z tym,  że Wasi Rodzice nie wyrazili zgody na powrót do szkoły, takie konsultacje odbędą się zdalnie.  Na tych konsultacjach będziecie mieli możliwość wyjaśnienia trudnych kwestii związanych z egzaminem ósmoklasisty, usystematyzowania materiału czy rozmowy z nauczycielem. Będzie też okazja do omówienia poprawy oceny na zakończenie roku szkolnego.

Godziny konsultacji z nauczycielami codziennie w godzinach od 12-tej do 14-tej.

Zapraszamy do wspólnych rozmów i omawiania najistotniejszych kwestii dotyczących Waszych spraw szkolnych.

Z pozdrowieniami:

Teresa Skolimowska

Dyrektor szkoły

Skip to content