KONKURS POEZJ...

  • Dołącz do nas

KONKURS POEZJI JULIANA TUWIMA – 20 czerwca 2016 r

 

20 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs poezji Juliana Tuwima dla uczniów klas pierwszych pod hasłem „CUDOWNA I ZABAWNA KRAINA JULIANA TUWIMA”. Konkurs zorganizowała opiekunka biblioteki szkolnej pani Alicja Czwerenko. Do uczestnictwa w zabawie zgłosiło się 11 uczniów z klas: I a i I b. Wszyscy pozostali uczniowie z zainteresowaniem słuchali recytacji i podziwiali talent swoich kolegów i koleżanek. Pierwsze miejsce zdobyły: Agatka Rudzka i Angelika Araśniewicz. Wszyscy uczestnicy otrzymali ciekawe, kolorowe nagrody rzeczowe ufundowane przez PKO, a wszystkie dzieci miały okazję posłuchać ulubionych wierszy poety w wykonaniu znanych polskich aktorów oraz nauczyć się nowych pląsów.

Skip to content