Kochany rodzi...

  • Dołącz do nas

Kochany rodzicu……. prosimy o wsparcie „Szlachetnej Paczki”

Zbiórka na „Szlachetną Paczkę” organizowana jest przez naszą szkołę dla młodej dziewczyny, która jeździ od roku na wózku inwalidzkim z uwagi na uraz kręgosłupa. Dziewczyna ma skończone studia wyższe. Dostała się po nich na AWF, ale niestety z uwagi na wypadek musiała z nich zrezygnować. Ciągle przebywa na rehabilitacji (teraz na płatnej). Potrzebuje  kosmetyki do pielęgnacji, szampony do włosów, płyny do mycia, płyny do prania, soki, przetwory w słoiczkach. Proszę nie zbierać słodyczy. Dziewczyna ponosi wysokie koszty rehabilitacji. Może Ktoś chciałby jej kupić leginsy (rozm. M) lub bluzki sportowe dla sportowców na krótki rękaw. Z posiadanych informacji wiemy, że lubi piec ciasta , więc mile widziane  ewentualnie będą produkty do ich pieczenia.  Zbiórka trwa do 16 grudnia 2016 r.

Dziękujemy……………..

Skip to content