Klasy I-III w...

  • Dołącz do nas

Klasy I-III we Wdzydzach Kiszewskich -28 maja 2024 r.

28 maja uczniowie klas I – III wyjechali na wycieczkę do Wdzydz Kiszewskich.
Zwiedzali Kaszubski Park Etnograficzny i poznawali dawne życie ludzi na wsi. Najbardziej podobała się wszystkim stara szkoła, a dawne metody wychowawcze, o których opowiadał nauczyciel – przewodnik, przeraziły nawet klasowych śmiałków.
Najwięcej emocji dostarczyła naszym uczniom Wieżyca, najwyższe wzniesienie Niżu Środkowoeuropejskiego. Na szczycie Wieżycy zbudowano 35 – metrową wieżę widokową. Aby dotrzeć na szczyt, trzeba pokonać 182 stopnie. Były obawy i lęki……. Ale wysiłek się opłacił, bo nagrodą był widok na przepiękną panoramę okolicznych jezior i lasów!
Pogoda była cudna, humory dopisywały! 🙂😎
Wycieczka się udała! 🙂😍🙂
/Informacja: Grażyna Sekida/

Zapraszamy do galerii…

Skip to content