Klasowe Wigil...

  • Dołącz do nas

Klasowe Wigilie – 22 grudnia 2016 r.

22 grudnia 2016 r. zajęcia w szkole rozpoczęły się zgodnie z planem o godzinie 8:00. Miały jednak inny, bo świąteczny charakter. Od godziny 8:00  do 8:30  uczniowie wraz z wychowawcami przygotowywali klasy do wigilii klasowej. O godzinie 8:30 w stołówce szkolnej rozpoczęło się przedstawienie noszące tytuł „Przy wspólnej wieczerzy „, a po nim każda z klas prezentowała przygotowaną kolędę bądź pastorałkę. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój i kto tylko znał słowa prezentowanej przez daną klasę kolędy śpiewał ją wspólnie z innymi. Po wspólnym kolędowaniu uczniowie udali się do klas, gdzie rozpoczęły się  klasowe wigilie. W każdej klasie płonęły świeczki na kolorowych choinkach,  płynęły w tle melodie kolęd, a uczniowie wspólnie z nauczycielami dzieląc się opłatkiem składali sobie świąteczne życzenia. W niektórych klasach pod choinkami pojawiły się prezenty od Mikołaja, które sprawiły uczniom wiele radości.

Zapraszamy do galerii zdjęć…..

 

Skip to content